Pomiń baner

Akademickie Mistrzostwa Małopolski i Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo

W dniu 17.03.2018r. odbył się drugi rzut Akademickich Mistrzostw Małopolski w Judo

W dniu 17.03.2018r. odbył się drugi rzut Akademickich Mistrzostw Małopolski w Judo. Zawody maiły miejsce przy ul.Krowoderskiej 8 w Krakowie. Startowało na nich ponad trzydziestu zawodników z sześciu uczelni krakowskich. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze wygrywając klasyfikację drużynową (w obu rzutach zajeliśmy pierwsze miejsce) wyprzedzając AZS AWF i AZS AGH

W dniach 23 - 25.03.2018r. w Białymstoku odbyły się Akademicki Mistrzostwa Polski w Judo. W zawodach tych startowali nasi zawodnicy (10 osób) i zawodniczki (3 osoby). Zawodnicy wywalczyli  jedno piąte  miejsce w klasyfikacji generalnej kat. wagowej do 60 kg - Jeziorski Jerzy, oraz trzy brązowe medale w klasyfikacji uniwersytetów - Bielec Filip do 81 kg. - Kumanek Robert do 90 kg. oraz Gebreselassie Mikael do 90 kg. W klasyfikacji generalnej drużynowej mężczyzn zajeliśmy 18 miejsce a w klasyfikacji w typie uniwersytetów zajeliśmy 4 miejsce.
Drużyna kobiet zdobyła dwa brązowe medale w typie uniwersytetów - Chmielarz Alicja do 57 kg. i Sroka Faustyna do 57 kg. oraz dziewiąte miejsce w klasyfikacji generalnej wywalczyła - Janik Nikola do 63 kg. dało to nam 14 miejsce w drużynowej klasyfikacji generalnej a w klasyfikacji w typie uniwersytetów 7 miejsce.