UWAGA STUDENCI!

Zestawy ćwiczeń, które są prezentowane w materiałach dydaktycznych skierowanych do studentów /dostępne wyłącznie po zalogowaniu/ są tylko propozycją ćwiczeń.

Ćwiczenie odbywa się na własną odpowiedzialność. Jeśli podejmujesz się ćwiczeń, pamiętaj, że w twoim miejscu zamieszkania powinien być ktoś jeszcze - nigdy nie ćwicz sam w domu. Ćwicz tylko wtedy, gdy czujesz się dobrze, nie jesteś chory, nie masz żadnych przeciwwskazań do aktywności ruchowej. Wykonuj tylko te ćwiczenia, które możesz. Jeśli poczujesz ból, lub zauważysz, że jakieś ćwiczenie sprawia ci trudność albo nie jest dla ciebie, sprawdź czy wykonujesz je poprawnie lub zaprzestań. Pamiętaj, że ruch to zdrowie, ale tylko wtedy, kiedy jest mądrze stosowany!

Prosimy też o regularne sprawdzanie swoich skrzynek mailowych.