Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

WYCHOWANIE FIZYCZNE 2020/2021

WYCHOWANIE FIZYCZNE 2020/2021

W związku z organizacją kształcenia na Uniwersytecie Jagiellońskim w semestrze zimowym 2020/2021, zajęcia z wychowania fizycznego zorganizowane zostaną zarówno w trybie stacjonarnym jak i zdalnym...

Rejestracja na WF jest rejestracją otwartą, co oznacza, że każdy student, niezależnie od kierunku może wybrać dowolny termin i formę zajęć. W razie pogorszenia się sytuacji epidemiologicznej, zajęcia będą odbywały się w zmniejszonych grupach zamiennie 1 tydzień zajęcia sportowe, 1 tydzień materiały on-line, niewykluczone całkowite przejście na tryb zdalny. 

Studentom tych wydziałów/kierunków, dla których jednostki macierzyste nie przewidziały żadnych innych zajęć w formie stacjonarnej, a którzy mieszkają poza Krakowem, Studium umożliwi zrealizowanie zajęć w formie zdalnej (dot. semestru zimowego). 

Zajęcia w trybie zdalnym z WF przeznaczone są wyłącznie dla studentów, którzy wszystkie pozostałe zajęcia ramach kierunku odbywają zdalnie. Wszystkich studentów, którzy mają możliwość, zapraszamy na zajęcia wychowania fizycznego w tradycyjnej formie na hali, pływalni, siłowni, korcie czy boisku sportowym.