Ważny komunikat!

Szanowni Państwo,

W związku z decyzją JM Rektora UJ Prof. dr hab. Jacka Popiela, z uwagi na bezpieczeństwo studentów i pracowników, począwszy od jutra (tj. 14.10.2020) zajęcia z WF przechodzą do odwołania w tryb niestacjonarny i odbywać się będą przez platformę MS Teams. Prowadzący zajęcia prześlą Państwu linki do zajęć. W przypadku nieotrzymania linku, proszę o mailowy kontakt z prowadzącym. W przypadku tych grup, w których zajęcia mają formę aktywności fizycznej, studenci proszeni są o przesłanie do prowadzącego oświadczenia o następującej treści: Oświadczam, że ćwiczę na własne ryzyko i odpowiedzialność. Jestem świadoma/świadomy tego, że nauczyciel prowadzący ze mną zajęcia zdalne nie będzie mógł udzielić mi pomocy w razie kontuzji czy nieszczęśliwego wypadku.

dr Dorota Palik
Kierownik Studium WFiS UJ