Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Mistrzostwa o Puchar Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UJ -15.02.2023 r.

Mistrzostwa o Puchar Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UJ -15.02.2023 r.

W środę 15 lutego 2023 roku, w ośrodku narciarskim Spytkowice odbyły się pierwsze zawody - Mistrzostwa o Puchar Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UJ – w ramach Mistrzostw Uniwersytetu Jagiellońskiego w narciarstwie alpejskim i snowboardzie o Puchar Rektora i Puchar Dziekana.

Łącznie do rywalizacji przystąpiło blisko 20 uczestników – pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego – w tym najliczniejsza grupa z wydziału Prawa i Administracji UJ.

Na zawodach nie brakowało sportowego zacięcia, dobrego humoru oraz pięknej, słonecznej pogody. Wszyscy startujący rywalizowali ze sobą w konkurencji slalom gigant.

Po skończonych zjazdach każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz koszulkę, a zawodnicy zajmujący miejsce na podium dyplomy i puchary.

Nagrody w poszczególnych kategoriach wręczyła Pani Prodziekan Wydziału Prawa i Administracji UJ dr hab. Barbara Iwańska, prof. UJ.

Po zakończeniu zmagań na stoku oraz ceremonii medalowej narciarze mieli okazję odpocząć i posilić się w pobliskiej restauracji.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom rywalizacji w duchu fair play i w duchu dobrej zabawy.

Zapraszamy wszystkich na kolejne narciarskie zmagania w ramach Mistrzostw UJ 2023 tj. 21 i 23.02.2023 r.

Do zobaczenia na stoku!

Zobacz galerię zdjęć