Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Mistrzostwa o Puchar Dziekana Wydziału Chemii i Wydziału Filozoficznego UJ - 21.02.2023 r.

Mistrzostwa o Puchar Dziekana Wydziału Chemii i Wydziału Filozoficznego UJ - 21.02.2023 r.

We wtorek 21 lutego 2023 roku, w ośrodku narciarskim Spytkowice odbyły się kolejne zawody wydziałowe w ramach Mistrzostw Uniwersytetu Jagiellońskiego w narciarstwie alpejskim i snowboardzie o Puchar Rektora i Puchar Dziekana. Tym razem na starcie zawodów stanęli pracownicy dwóch wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego – Chemii i Filozoficznego.

 

Tym razem warunki atmosferyczne okazały się mało sprzyjające dla narciarzy – silny wiatr, dodatnia temperatura i lekkie opady deszczu.

 

Trudne warunki nie zniechęciły naszych uczestników, którzy zmierzyli się z wyznaczoną trasą slalomu giganta i ponownie zaprezentowali pełne zaangażowanie, sportowe zacięcie i mimo wszystko bardzo dużo dobrego humoru.


Po skończonych zjazdach każdy z uczestników otrzymał od organizatorów pamiątkowy medal oraz sublimowaną koszulkę, a zawodnicy zajmujący miejsce na podium dyplomy i puchary.

Nagrody w poszczególnych kategoriach wręczali wyznaczeni przez Dziekanów koordynatorzy wydziałowi a także Pan Dyrektor SWFiS UJ dr hab. Mariusz Ozimek.

Po zakończeniu wszystkich zmagań na stoku oraz ceremonii medalowej narciarze mieli okazję odpocząć i posilić się w pobliskiej restauracji.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom rywalizacji w duchu fair play i w duchu dobrej zabawy.

Zapraszamy wszystkich na kolejne narciarskie zmagania w ramach MUJ 2023 tj. 23.02 i 03.03.2023 r.

Do zobaczenia na stoku!

Zobacz galerię zdjęć