Regaty Ósemek Wioślarskich o Puchar Rektora UJ 2018

04.06.2018
W dniu 12.05.2018 odbyły się Regaty Ósemek Wioślarskich o Puchar Rektora UJ, w których rywalizowały osady męskie i kobiece m.in. z Warszawy, Wrocławia i oczywiście Krakowa.
I miejsce w klasyfikacji drużynowej Uniwersytetu Jagiellońskiego na V Akademickich Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin.

04.06.2018
W dniu 12.05.2018 r w Hali SWFiS Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyły się V Akademickie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin pod Honorowym Patronatem Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof.dr hab.med. Wojciecha Nowaka. W zawodach brało udział 102 zawodników z 36 Wyższych Uczelni. Zawodnicy i zawodniczki Uniwersytetu Jagiellońskiego zdobyli w sumie 6 medali dwa złote, dwa srebrne i dwa brązowe.
V miejsce AZS UJ Piłka Nożna w AMM 2018.

04.06.2018
Dobiegły końca rozgrywki piłki nożnej w ramach Akademickich Mistrzostw Malopolski. Drużyna AZS UJ rywalizowała w grupie A z zespolami AZS AWF, AZS PK oraz AZS UP,
Brązowy medal drużyny kobiet w Akademickich Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym.

04.06.2018
Drużyna kobiet KU AZS UJ zdobyła brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym!
Akademickie Mistrzostwa Małopolski i Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo

04.06.2018
W dniu 17.03.2018r. odbył się drugi rzut Akademickich Mistrzostw Małopolski w Judo