II Bal Karnawałowy dla dzieci pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego

W dniu 3.02.2018 roku odbył się II Bal Karnawałowy dla dzieci pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego zorganizowany przez nauczycieli Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ. Blisko 80 dzieci spędziło wyjątkowe popołudnie aktywnie uczestnicząc w grach i zabawach rekreacyjno-sportowych. Po krótkiej tanecznej rozgrzewce, w głównej roli wystąpił klaun, który bogatym programem doprowadzał dzieci do salw śmiechu;))) Kolejną atrakcją balu było malowanie dzieciom twarzy z podobiznami bajkowych bohaterów. Nie zabrakło również kolorowego toru przeszkód, na którym dzieci świetnie się bawiły, pokazu judo oraz słodko zaopatrzonego bufetu. Dwugodzinna niezapomniana zabawa zakończyła się wręczeniem prezentów i upominków każdemu uczestnikowi balu karnawałowego. Dziękujemy wszystkim za stworzenie świetnej atmosfery i liczymy na Waszą obecność podczas kolejnych spotkań.