Regaty Ósemek Wioślarskich o Puchar Rektora UJ 2018

W dniu 12.05.2018 odbyły się Regaty Ósemek Wioślarskich o Puchar Rektora UJ, w których rywalizowały osady męskie i kobiece m.in. z Warszawy, Wrocławia i oczywiście Krakowa.

W dniu 12.05.2018 odbyły się Regaty Ósemek Wioślarskich o Puchar Rektora UJ, w których rywalizowały osady męskie i kobiece m.in. z Warszawy, Wrocławia i oczywiście Krakowa.

A tak przedstawiały się wyniki naszej osady :

W kategorii mężczyzn ósemka Uniwersytetu Jagiellońskiego  zwyciężyła w biegu finałowym z osadą Collegium Medicum UJ, uzyskując również najszybszy czas regat wśród osad męskich.

W kategorii kobiet ósemka Akademii Górniczo Hutniczej zwyciężyła w biegu finałowym z osadą Collegium Medicum UJ. Do zwycięskiej osady AGH należał również najszybszy czas regat. Osada kobieca Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskała drugi czas regat.

Gratulujemy wyników!!!