FAQ - Rejestracja na zajęcia.

• W przypadku braku wolnych miejsc, należy odznaczyć okienko w miejscu „Wyświetlaj tylko przedmioty z wolnymi miejscami”, dzięki czemu wyświetlą się wszystkie grupy WF. Następnie należy zgłosić chęć dołączenia do wybranej grupy i oczekiwać na rejestrację. Przez najbliższy miesiąc migracje między grupami będą na tyle duże, że student oczekujący w kolejce powinien zostać wpisany do grupy. Jeżeli rejestracja mimo to nie nastąpi, należy zgłosić się bezpośrednio na zajęcia (nie dotyczy to grup "zdrowy kręgosłup", tenis stołowy, tenis ziemny, badminton i fitness).
  • Przedmioty zamknięte do rejestracji to te, na które rejestruje sekretariat Studium WFiS, czyli: sekcje sportowe (w ich przypadku o przyjęciu decyduje trener), zajęcia teoretyczne dla osób zwolnionych z ćwiczeń (należy przedstawić zwolnienie lekarskie) oraz grupy dla studentów anglojęzycznych.
  • Komunikat o wyczerpanym limicie żetonów oznacza, że student już jest zarejestrowany lub zgłosił chęć dołączenia do którejś z grup, tym samym żetony odjęły się z konta.
  • W przypadku chęci zmiany grupy należy wziąć udział w giełdzie wymiany miejsc w usosweb.
  • Okresowe zwolnienie lekarskie z WF należy dostarczyć (najlepiej drogą elektroniczną) prowadzącemu zajęcia. Należy jednak pamiętać, że nieobecności usprawiedliwione nie mogą przekroczyć 50% wszystkich 15 zajęć w semestrze. W przypadku zwolnienia np. 2 miesięcznego proponujemy rejestrację na zajęcia dla osób zwolnionych z ćwiczeń (w razie poprawy stanu zdrowia zmiana na zajęcia praktyczne będzie możliwa). O zwolnieniu z ćwiczeń decyduje lekarz medycyny. To lekarz ma wgląd do ewentualnej historii medycznej, na podstawie której wystawia ewentualne zwolnienie. Nie ma wymogu, aby był to konkretny specjalista.