Wyniki sortowane według etykiety: wydarzenie

Akademickie Mistrzostwa Małopolski w pływaniu.

04.06.2018
Kwiecień to dla naszej drużyny pływaków czas wielu sukcesów i powodów do dumy. Już podczas II rzutu Akademickich Mistrzostw Małopolski, który odbył się 7 kwietnia na basenie AWF, nasi reprezentanci pokazali naprawdę wysoki poziom.

Bieg charytatywny - Informacja dla studentów UJ

04.06.2018
Uczestnicząc w biegu charytatywnym BohateRun na kampusie UJ organizowanym przez: Sport All In UJ i All In UJ, który odbędzie się12 maja można zaliczyć 1 obecność na zajęciach wychowania fizycznego.
Brązowy medal drużyny kobiet w Akademickich Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym.

04.06.2018
Drużyna kobiet KU AZS UJ zdobyła brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym!
Akademickie Mistrzostwa Małopolski i Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo

04.06.2018
W dniu 17.03.2018r. odbył się drugi rzut Akademickich Mistrzostw Małopolski w Judo
Drużyna kobiet KU AZS UJ zwyciężyła w półfinale „C” Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym!

04.06.2018
W dniach 23-25 marca w Rzeszowie rozegrany został półfinał „C” Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym. Drużyna kobiet KU AZS UJ w składzie: Śliwa Alicja (Wydział Prawa i Administracji), Zygadło Martyna (Wydział Filozoficzny), Mozdyniewicz Aleksandra (Wydział Matematyki i Informatyki), Ryś Kamila (Wydział Matematyki i Informatyki) z kompletem zwycięstw zajęła pierwsze miejsce i będzie reprezentować Uniwersytet Jagielloński w finale AMP w Warszawie (13-15 kwietnia).