I miejsce w klasyfikacji drużynowej Uniwersytetu Jagiellońskiego na V Akademickich Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin.

W dniu 12.05.2018 r w Hali SWFiS Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyły się V Akademickie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin pod Honorowym Patronatem Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof.dr hab.med. Wojciecha Nowaka. W zawodach brało udział 102 zawodników z 36 Wyższych Uczelni. Zawodnicy i zawodniczki Uniwersytetu Jagiellońskiego zdobyli w sumie 6 medali dwa złote, dwa srebrne i dwa brązowe.

W kata kobiet srebrny medal zdobyła Ania Lisowska, srebrny medal w kumite kobiet - 55 kg Agata Orkisz, brązowy medal w kumite kobiet - 55 kg Angelika Kuleta, złoty medal w kumite kobiet - 60 kg Żak Julia, złoty medal w kumite kobiet +65 kg Regent Katarzyna brązowy medal w kumite mężczyzn - 65 kg Alexandr Tkachyor.

W klasyfikacji drużynowej I miejsce UJ, II miejsce AWF Warszawa, III miejsce AWF Gdańsk.