Podwójne zwycięstwo naszych reprezentacji w Tenisie!

Kolejny świetny wynik odnotowały nasze drużyny tenisowe tym razem w turnieju Półfinałowym Akademickich Mistrzostw Polski 2020/2021 w Chorzowie. Zarówno drużyna męska jak i żeńska nie dały szans konkurencji i zajęły I miejsce w całych zawodach, tym samym awansując do finałów AMP, które odbędą się w Sopocie. Należy dodać, że w zawodach wzięło udział więcej drużyn niż dotychczas oraz cały turniej wydłużył się o jeden dzień w stosunku do poprzednich lat. W rozgrywkach wzięło udział rekordowo dużo drużyn bo aż 19 u mężczyzn i 15 u kobiet.

Reprezentacja żeńska w składzie:
Paulina Hełmecka, Antonina Jasieńków, Alexandra Schmidt, trener Marcin Wróbel w fazie grupowej pokonały m.in takie uczelnie jak:
UE Katowice, Politechnika Rzeszowska, PŚ Gliwice,
a w fazie play off:
ŚUM Katowice oraz AWF Wrocław.

Reprezentacja męska w składzie:
Wojciech Kasperski, Paweł Godek, Jakub Mazurek, Jan Chrapisiński, trener Marcin Wróbel w fazie grupowej pokonali takie uczelnie jak :
Politechnika Lubelska, ŚUM Katowice, Politechnika Opolska, UP Kraków,
 a w fazie play off:
Uniwersytet Rzeszowski oraz UE Katowice.

Warto dodać, że nasi tenisiści nie przegrali żadnego meczu w całym turnieju!

Obydwa zwycięstwa to dobry prognostyk przed finałami!

Gratulujemy i życzymy powodzenia!