Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Puchar ZG AZS w wyciskaniu sztangi leżąc, Łódź 21.12.2019 r.

W sobotę (21 grudnia) zawodniczki i zawodnicy sekcji trójboju siłowego Uniwersytetu Jagiellońskiego brali udział w - Pucharze Zarządu Głównego AZS w Klasycznym Wyciskaniu Sztangi Leżąc - Akademickim Pucharze Polski w Łodzi. Reprezentacja UJ pod opieką trenera Janusza Świerczka wróciła do Krakowa z bagażnikiem pełnym pucharów, dyplomów i nagród.

Reprezentacja kobiety w składzie: Joanna Sałek, Aleksandra Masiarek, Olga Akšamović zajęły trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Niestety nie udało się skompletować drużyny mężczyzn (pięciu zawodników), jednak wszyscy trzej biorący udział wygrali swoje kategorie wagowe: Dominik Nowogórski - 74kg, Rafał Zaremba - 83kg, Adam Sota - 105kg. Szczególne gratulacje należą się temu ostatniemu - Adam zwyciężył również w klasyfikacji open wszystkich uczestników.

Gratulujemy udanych startów i życzymy jeszcze większej siły w nowym roku!