Dni Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego – 11 i 13 maja 2018 - fotorelacja

W dniach 11 i 13 maja na obiektach SWFiS UJ, odbyły się finały rozgrywek sportowych, które przeprowadzone były w ramach corocznych Dni Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W dniach 11 i 13  maja na obiektach SWFiS UJ, odbyły się finały rozgrywek sportowych, które przeprowadzone były w ramach corocznych Dni Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Studenci pierwszego roku rywalizowali w rozgrywkach piłki siatkowej, koszykówki i piłki nożnej. Do rozgrywek zgłosiło się 30 drużyn, które w kwietniu rozpoczęły rywalizację sportową. Mecze finałowe poprzedzone zostały pokazem aerobiku, w którym wzięło udział 67 studentek z grup fitnessowych. Układ swój zaprezentowały również studentki sekcji aerobiku sportowego KU AZS UJ. W finałowy weekend odbył się również kros rowerowy, w którym wzięło udział 40 osób z grup rowerowych. Trasa krosu wytyczona była na obiektach sportowych SWFiS UJ. Przeprowadzone zostały także finały w badmintona oraz zawody atletyczne w wyciskaniu sztangi leżąc. Odbyły się również turnieje w piłce siatkowej plażowej. W rozgrywkach Pań rywalizowało 6 par, natomiast w turnieju Panów uczestniczyło 15 par. Turniej przeprowadzony został na boiskach plażowych SWFiS UJ. W piątek 25 maja odbędą się zawody pływackie, zaś w  sobotę 26 maja przeprowadzony zostanie dodatkowo turniej tenisa stołowego. W pierwszy  weekend czerwca przeprowadzony zostanie turniej tenisa ziemnego UJ Open. Mecze rozegraną zostaną na kortach SWFiS UJ.

Szczegółowe wyniki dostępne są w gablotach przy ul Piastowskiej 26.