Sukces Sekcji Aerobiku Sportowego.

Sekcja Aerobiku Sportowego, po sukcesach w Małopolsce ( srebrny medal w klasyfikacji zespołów trójkowych) znów ruszyła do rywalizacji - tym razem na Akademickich Mistrzostwach Polski, które odbywały się w tym roku w Katowicach.

Reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskiego w składzie: Anna Władyszewska, Sylwia Bochenko, Karolina Lesiak i Uliana Kisilova dotarła do półfinałów i zaprezentowała wysoki poziom startowy. Występ naszych wspaniałych dziewczyn można obejrzeć na filmie poniżej.

W ostatnich dniach sekcja UJ została zaproszona do OFF Radio Kraków, by opowiedzieć o dyscyplinie, naszych treningach i osiągnięciach. Reprezentowała nas zawodniczka Anna Władyszewska. Wkrótce nagranie z tej audycji ukaże się na stronie OFF Radio Kraków.