5 edycja Otwartych Mistrzostw Uniwersytetu Jagiellońskiego w Tenisie 2018

W dniach 2-3 czerwca na kortach SWFiS UJ odbyła się 5. edycja Otwartych Mistrzostw Uniwersytetu Jagiellońskiego w Tenisie. Po raz kolejny turniej był mocno obsadzony i poziom meczów wzbudzał wiele sportowych emocji. Do turnieju zgłosili się m.in. zawodnicy sekcji oraz pracownicy krakowskich uczelni.  W finale kobiet spotkały się tenisistki UJ CM i UJ, po zaciętym pojedynku zwyciężyła studentka UJ Anna Ferenc. Również u mężczyzn zwyciężył zawodnik UJ Maciej Boruch.

Zarówno zawodnicy jak i kibice, którzy w ciągu dwóch dni trwania turnieju odwiedzili korty SWFiS UJ podkreślali wysoki, równy poziom rozgrywek, dobrą organizację oraz sportową atmosferę.

Nagrody zwycięzcom wręczali Kierownik SWFiS UJ dr Dorota Palik oraz prof. Tomasz Gizbert-Studnicki.