Wioślarskie Mikołajki 2018

W miniony czwartek o poranku na przystani wioślarskiej klubu AZS Kraków spotkali się wioślarze z Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, aby w aktywny sposób rozpocząć dzień 6 grudnia.

Zawodniczki i zawodnicy przebrani za Mikołajów i renifery, najpierw rozgrzali się podczas biegu na dystansie 1 km a następnie wsiedli do łodzi wioślarskich, aby wspólnie się pościgać na dystansie około 500 metrów. Nagrodą dla każdego była dobra Mikołajkowa zabawa.