Ivent superhero challenge (sekcja wioślarska UJ)

Być może właśnie 👉 Ty 👈 jesteś superbohaterem! Sekcja wioślarska Uniwersytetu Jagiellońskiego rzuca wyzwanie wszystkim studentom i pracownikom Uniwersytetu Jagiellońskiego!!!

Być może właśnie 👉 Ty 👈 jesteś superbohaterem!

Podejmij wyzwanie i zmierz się w trzech konkurencjach określających Twoją szybkość (wyzwanie Flasha), wytrzymałość (wyzwanie Deadpoola) oraz moc (wyzwanie WonderWoman).

Opis konkurencji:

➡Szybkość - podczas biegu wahadłowego na dystansie 100m sprawdź czy posiadasz nadludzką szybkość - jak porażony piorunem Flash🏃🏻

➡Wytrzymałość - przewiosłuj na ergometrze dystans 1000m i określ tym samym swoją wytrzymałość godną bohatera Deadpool🚣🏼

➡Moc - jeśli czujesz ponadprzeciętna moc tak, jak WonderWoman🏋🏻‍♀ Sprawdź to podczas wyciskania gryfu nad głowę (WonderWomen - 10kg | men - 20kg)