Dni Sportu UJ - relacja.

W dniach 22-24 marca odbyła się kolejna edycja Dni Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Na obiektach sportowych przy ul. Piastowskiej 26a rozegrane zostały mecze w trzech dyscyplinach: piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa. Zwieńczeniem zawodów był towarzyski mecz koszykówki Nauczyciele vs Studenci, którego zwycięzcami została Kadra Studium WFiS w składzie: M. Gawor, M. Rokowska, D. Osoliński, G. Janik, M. Stańczuk. Rozgrywki uświetnił pokaz tańca towarzyskiego zaprezentowany przez tancerzy - studentów naszej uczelni oraz aerobiku sportowego przygotowany przez trenerkę sekcji Milenę Maturę. Zawodnicy i kibice uczestniczący w wydarzeniu chwalili wspaniałą atmosferę oraz dobrą organizację zawodów. Wkrótce pełna fotorelacja z wydarzenia.

Do zobaczenia za rok!