Archiwum wydarzeń

Akademickie Mistrzostwa Małopolski i Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo

W dniu 17.03.2018r. odbył się drugi rzut Akademickich Mistrzostw Małopolski w Judo
więcej o Akademickie Mistrzostwa Małopolski i Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo

W dniach 23-25 marca w Rzeszowie rozegrany został półfinał „C” Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym. Drużyna kobiet KU AZS UJ w składzie: Śliwa Alicja (Wydział Prawa i Administracji), Zygadło Martyna (Wydział Filozoficzny), Mozdyniewicz Aleksandra (Wydział Matematyki i Informatyki), Ryś Kamila (Wydział Matematyki i Informatyki) z kompletem zwycięstw zajęła pierwsze miejsce i będzie reprezentować Uniwersytet Jagielloński w finale AMP w Warszawie (13-15 kwietnia).
więcej o Drużyna kobiet KU AZS UJ zwyciężyła w półfinale „C” Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym!

Miło nam poinformować, że podczas Akademickich Mistrzostw Małopolski 2017/2018 na ergometrze wioślarskim męska drużyna AZS UJ zajęła I miejsce a kobieca drużyna miejsce III
więcej o Akademickie Mistrzostwa Małopolski 2017/2018 na ergometrze wioślarskim - 18.03.2018r.