Archiwum wydarzeń

Karate Kyokushin

Studium WFiS zaprasza wszystkich studentów naszej Uczelni na treningi Karate Kyokushin - nowo powstałej sekcji sportowej. Pierwsze zajęcia: 1 marca 2014, godz. 12.00 /Sala sportowa SWFiS UJ/. Szczegółowe informacje: 504 188 323
więcej o Karate Kyokushin

Rejestracja na zajęcia w semestrze letnim 2013/2014

W semestrze letnim 2013/2014 grupy ćwiczebne zostaną "przekopiowane" z poprzedniego semestru. W razie konieczności zmiany terminu bądź formy zajęć, należy uzyskać pisemną zgodę prowadzącego dotychczasową grupę. W USOS zmiana zostanie wprowadzona wyłącznie na wniosek „nowego" prowadzącego. UWAGA: każdy student, który dokona zmiany grupy powinien sprawdzić podpięcie przedmiotu pod program. Studenci, którzy w semestrze zimowym nie uczęszczali na zajęcia (przepisali zaliczenie uzyskane na innym kierunku, bądź uczelni, przedstawili zwolnienie lekarskie itp.), po dokonaniu wyboru grupy powinni skontaktować się z prowadzącym w celu rejestracji w USOS najpóźniej do dnia 7 marca 2014 r.
więcej o Rejestracja na zajęcia w semestrze letnim 2013/2014

Obóz narciarski w Kluszkowcach

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza wszystkich studentów UJ na obóz narciarski, który odbędzie się w terminie 17 - 21 lutego 2014 w Kluszkowcach.
więcej o Obóz narciarski w Kluszkowcach