Archiwum wydarzeń

Superhero Challenge - 2019

Superhero Challenge zorganizowany przez sekcję wioślarską w hali studium WFiS w miniony weekend okazał się niełatwym wyzwaniem dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Superhero Challenge - 2019

W Akademickich Mistrzostwach Małopolski przeprowadzonych 9 i 10 stycznia w stacji narciarskiej „Czorsztyn-SKI” w Kluszkowcach wystartowało 26 reprezentantów KU AZS UJ.
więcej o AKADEMICKIE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI w Snowboardzie i w Narciarstwie alpejskim - Kluszkowce 9-10.01.2019

Ivent superhero challenge (sekcja wioślarska UJ)

Być może właśnie 👉 Ty 👈 jesteś superbohaterem! Sekcja wioślarska Uniwersytetu Jagiellońskiego rzuca wyzwanie wszystkim studentom i pracownikom Uniwersytetu Jagiellońskiego!!!
więcej o Ivent superhero challenge (sekcja wioślarska UJ)