Archiwum wydarzeń

Akademickie Mistrzostwa Polski w wioślarstwie - Bydgoszcz 2018

​W Bydgoszczy odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w wioślarstwie. Na torze w Brdyujściu ścigało się ok. 200 zawodników z 21 wyższych uczelni z całego kraju. Wioślarki i wioslarze rywalizowali w 6 konkurencjach: trzech męskich i trzech kobiecych. Skład reprezentacji Uniwersytetu Jagiellońskiego liczyła 19 osób.
więcej o Akademickie Mistrzostwa Polski w wioślarstwie - Bydgoszcz 2018
Brązowy medal dla zawodnika klubu karate kyokushin UJ na AMP Karate WKF.

W dniu 18,19.05.2018 r. w hali sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski karate WKF. Organizatorem był KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
więcej o Brązowy medal dla zawodnika klubu karate kyokushin UJ na AMP Karate WKF.
AMP: Koszykówka mężczyzn - Półfinał C, Lublin 26-29.04.2018 r.

Co to były za półfinały! Koszykarze Uniwersytetu Jagiellońskiego w finale Akademickich Mistrzostw Polski! Drużyna Krzysztofa Cięszkiego po bardzo zaciętej i nieprawdopodobnej walce, melduje się pośród 16 najlepszych uczelni w Polsce!
więcej o AMP: Koszykówka mężczyzn - Półfinał C, Lublin 26-29.04.2018 r.