Archiwum wydarzeń

W dniu 12.05.2018 r w Hali SWFiS Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyły się V Akademickie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin pod Honorowym Patronatem Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof.dr hab.med. Wojciecha Nowaka. W zawodach brało udział 102 zawodników z 36 Wyższych Uczelni. Zawodnicy i zawodniczki Uniwersytetu Jagiellońskiego zdobyli w sumie 6 medali dwa złote, dwa srebrne i dwa brązowe.
więcej o I miejsce w klasyfikacji drużynowej Uniwersytetu Jagiellońskiego na V Akademickich Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin.
TURNIEJ TENISA UJ OPEN 2018 - ZAPISY

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie zaprasza studentów i pracowników krakowskich uczelni na TURNIEJ TENISA UJ OPEN 2018
więcej o TURNIEJ TENISA UJ OPEN 2018 - ZAPISY

Święto sportu UJ 11 i 13 V 2018