Archiwum wydarzeń

W dniu 18,19.05.2018 r. w hali sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski karate WKF. Organizatorem był KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
więcej o Brązowy medal dla zawodnika klubu karate kyokushin Uniwersytetu Jagiellońskiego na AMP Karate WKF - Wrocław 2018
5 edycja Otwartych Mistrzostw Uniwersytetu Jagiellońskiego w Tenisie 2018

więcej o 5 edycja Otwartych Mistrzostw Uniwersytetu Jagiellońskiego w Tenisie 2018
Sukces Sekcji Aerobiku Sportowego.

Sekcja Aerobiku Sportowego, po sukcesach w Małopolsce ( srebrny medal w klasyfikacji zespołów trójkowych) znów ruszyła do rywalizacji - tym razem na Akademickich Mistrzostwach Polski, które odbywały się w tym roku w Katowicach.
więcej o Sukces Sekcji Aerobiku Sportowego.