Archiwum wydarzeń

Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS w Pływaniu 2018

Dnia 12 maja na pływalni uniwersyteckiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyły się III Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS w pływaniu dla studentów z niepełnosprawnościami.
więcej o Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS w Pływaniu 2018
Akademickie Mistrzostwa Polski w wioślarstwie - Bydgoszcz 2018

​W Bydgoszczy odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w wioślarstwie. Na torze w Brdyujściu ścigało się ok. 200 zawodników z 21 wyższych uczelni z całego kraju. Wioślarki i wioslarze rywalizowali w 6 konkurencjach: trzech męskich i trzech kobiecych. Skład reprezentacji Uniwersytetu Jagiellońskiego liczyła 19 osób.
więcej o Akademickie Mistrzostwa Polski w wioślarstwie - Bydgoszcz 2018
Brązowy medal dla zawodnika klubu karate kyokushin UJ na AMP Karate WKF.

W dniu 18,19.05.2018 r. w hali sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski karate WKF. Organizatorem był KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
więcej o Brązowy medal dla zawodnika klubu karate kyokushin UJ na AMP Karate WKF.