Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Studenci niepełnosprawni

1. Zajęcia dla studentów niepełnosprawnych przeznaczone są dla osób posiadajacych aktualne Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Propozycja zajęć:

pływanie (mgr Zuzanna Zając; zuzanna.zajac@uj.edu.pl)

siłownia (mgr Magdalena Włodek - Skowron; magdalena.wlodek-skowron@uj.edu.pl)

Zajęcia dla studentów niepełnosprawnych odbywają się na pływalni AGH przy ul. Buszka 1 w każdy wtorek w godz. 8.45-9.30. Pływalnia jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zajęcia na siłowni odbywają się w obiektach Studium WFiS UJ przy ul. Piastowskiej 26. Siłownia jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych pracowników Studium WFiS UJ.

W zajęciach mogą uczestniczyć studenci z różnymi stopniami niepełnosprawności.

Na pływalni uczymy dobrego samopoczucia w wodzie, przystosowania psychicznego, kontroli równowagi i przemieszczania się, jak również stylów pływackich.

Podczas zajęć na siłowni prowadzimy zajęcia na większości przyrządów ze szczególnym uwzględnieniem ergometrów wioślarskich. Zajęcia poprawiają samopoczucie, wzmacniają mięśnie i wydolność ćwiczących.   

Zapisy w USOS, kod przedmiotu: SWF.UJ.SPEC

2. Studentom posiadającym Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności przysługuje zwolnienie z ćwiczeń WF na rzecz zajęć teoretycznych (online). W celu rejestracji na ww. prosimy o kontakt pod numerem 12/637 43 03 lub mailowy swfis@uj.edu.pl.