Pomiń baner

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w I Charytatywnym Amatorskim Turnieju w Piłce Siatkowej!

9 grudnia 2021 r. o godz. 11:00 na boisku hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 w Krakowie (ZSOS nr2) spotkają się drużyny:

uczniowie i pracownicy ZSOS nr 2

pracownicy UJ, UJ CM oraz Szpitala Uniwersyteckiego

Celem przedsięwzięcia jest integracja środowisk, promowanie zdrowego stylu życia, ale przede wszystkim charytatywne wsparcie Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

Pomóc można wpłacając datek do wirtualnej skarbonki www.pomagam.pl/charytatywny-turniej

Program:

Rozgrywki prowadzone będą systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu tego etapu drużyny przejdą do rozgrywek finałowych, po których wyłonieni zostaną zwycięzcy. Część sportowa poprzedzona zostanie częścią oficjalną (otwarcie turnieju), a podsumowanie imprezy (wręczenie trofeów i kwota zebrana na Hospicjum) wpisane będzie w ceremonię zakończenia.

11:00 Uroczyste otwarcie

11:30 Początek rozgrywek

15:00 Zakończenie rozgrywek

15:30 Uroczyste Zakończenie Turnieju