Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Harmonogram 2019/2020

Poniedziałek

K-kobiety / M-mężczyźni

 

  Hala SWFiS UJ Sala SWFiS UJ
07.30 - 9.00 mgr L.Przewoźniak
SWF.WFz.KPSC 1
akcent zespołowe gry sportowe
mgr W.Jaroszek
SWF.WH.IHS 1
akcent zespołowe gry sportowe
mgr M.Gawor
SWF.WH.IHS 2
gr. wf ogólny
09.00 - 10.30 mgr L.Przewoźniak
SWF.WP.ADM 1
akcent siatkówka
mgr W.Jaroszek
SWF.WP.ADM 2
akcent siatkówka
mgr E.Ślęzak
SWF.UJ.FITNESS 1
akcent fitness
10.30 - 12.00 mgr L.Przewoźniak
SWF.WF.IFO 1
akcent zespołowe gry sportowe
mgr E.Ślęzak
SWF.WF.IFO 2
akcent zespołowe gry sportowe
mgr W.Jaroszek
SWF.WF.IFO 3
akcent Piłka nożna
12.00 - 13.30 mgr M.Rokowska
SWF.UJ.PWI 1
gr. wf ogólny
mgr E.Ślęzak
SWF.UJ.PWI 2
gr. wf ogólny
mgr M.Matura
SWF.UJ.PWI 3
gr. wf ogólny
13.30 - 15.00

mgr M.Rokowska
SWF.UJ.FITNESS 2
akcent fitness

mgr M.Matura
SWF.UJ.FITNESS 3
akcent fitness

mgr S.Cenda
SWF.WCH.CHE 5
akc. zespołowe gry sportowe

15.00 - 16.30 mgr M.Rokowska
SWF.UJ.FITNESS 4
akcent fitness
mgr M.Matura
SWF.UJ.FITNESS 5
akcent fitness
mgr S.Cenda
SWF.WZ.IPS 3
akc. zespołowe gry sportowe
16.30 - 18.00 mgr S.Polański
SWF.WMI.IM 1
akcent zespołowe gry sportowe
mgr M.Lubaś
SWF.WMI.IM 2
akcent zespołowe gry sportowe
mgr G.Janik
SWF.WZ.IPS 2
gr. wf ogólny
18.00 - 19.30 mgr S.Polański
SWF.WMI.IM 3
akcent gry zespołowe
mgr M.Lubaś
SWF.WMI.IM 4
akcent gry zespołowe
mgr M.Górowska
SWF.UJ.SEKCJA.TS
Sekcja tenisa stołowego
19.30 - 21.00 Sekcja sportowa - LEKKOATLETYKA
mgr S.Polański(M), mgr G. Janik(K) SWF.UJ.SEKCJA.LA

Sekcja sportowa – NARCIARSTWO+SNOWBOARD mgr Maciej Lubaś
SWF.UJ.SEKCJA.NS

21.00 - 22.30

Sekcja sportowa - KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
mgr K.Cięszki SWF.UJ.SEKCJA.PK 2

Sekcja sportowa – KARATE mgr A.Stecki SWF.UJ.SEKCJA.KA

kobiety i mężczyźni

  HALA /TS Wisła ul. Reymonta 22/
20.00 - 21.30 Sekcja sportowa - JUDO - mgr J.Limanówka SWF.UJ.SEKCJA.JU

 

  GIMNASTYKA KOREKCYJNA /Sala "Słowianki"/
09.00 - 09.45 SWF.UJ.KOREKCYJNA 1 mgr M.Gawor
09.45 - 10.30 SWF.UJ.KOREKCYJNA 2 mgr M.Gawor
10.30 - 11.15 SWF.UJ.KOREKCYJNA 3 mgr M.Gawor
11.15 - 12.00 SWF.UJ.KOREKCYJNA 4 mgr M.Gawor

 

  KS BRONOWIANKA HALA /ul. Zarzecze 124/
17.30 - 19.00 Sekcja sportowa - PIŁKA RĘCZNA KOBIET mgr S.Cenda
SWF.UJ.SEKCJA.PR 1
19.00 - 20.30 Sekcja sportowa - PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN mgr S.Cenda
SWF.UJ.SEKCJA.PR 2
20.30 - 22.00 Sekcja sportowa - PIŁKA NOŻNA mgr D.Igielski SWF.UJ.SEKCJA.PN 1

 

  KS BRONOWIANKA KORTY /ul. Zarzecze 124/
19.30 - 21.00 Sekcja sportowa - TENIS ZIEMNY mgr M.Wróbel SWF.UJ.SEKCJA.TZ

 

  SIŁOWNIA SWFiS UJ /ul. Piastowska 26/

sezon zimowy

06.00 - 07.30

Sekcja sportowa - WIOŚLARSKA mgr M.Stańczuk SWF.UJ.SEKCJA.WE
12.00 - 13.30 TRENING PERSONALNY dla kobiet i mężczyzn - mgr M.Stańczuk SWF.UJ.SIŁOWNIA 1
13.30 - 15.00 TRENING PERSONALNY dla kobiet i mężczyzn - mgr M.Stańczuk SWF.UJ.SIŁOWNIA 2
16.30-18.00 Siłownia dla kobiet i mężczyzn mgr J.Świerczek SWF.UJ.SIŁOWNIA 3
18.00 - 19.30 Siłownia dla kobiet i mężczyzn mgr J.Świerczek SWF.UJ.SIŁOWNIA 4
19.30 - 21.00 Sekcja sportowa - ATLETYKA mgr J.Świerczek SWF.UJ.SEKCJA.ATL

Wtorek

K-kobiety / M-mężczyźni

  Hala SWFiS UJ Sala SWFiS UJ
07.30 - 9.00 mgr S.Cenda
SWF.WPL 1
akcent zespołowe gry sportowe
mgr E.Ślęzak
SWF.WPL 2
akcent zespołowe gry sportowe
mgr L.Przewoźniak
SWF.WPL 3
akcent zespołowe gry sportowe
09.00 - 10.30 mgr B.Gąsior
SWF.UJ.FITNESS 6
akcent fitness
mgr E.Ślęzak
SWF.UJ.FITNESS 7
akcent fitness
mgr S.Cenda
SWF.WPL 6
akcent zespołowe gry sportowe
10.30 - 12.00 mgr B.Gąsior
SWF.UJ.FITNESS 8
akcent fitness
mgr E.Ślęzak
SWF.UJ.FITNESS 9
akcent fitness
mgr S.Cenda
SWF.WH.KJ 4
akcent zespołowe gry sportowe
12.00 - 13.30 mgr M.Wróbel
SWF.WP.ADM 4
akcent zespołowe gry sportowe
mgr M.Lubaś
SWF.WP.ADM 5
akcent zespołowe gry sportowe
mgr M.Rokowska
SWF.WP.PRA 3
gr. wf ogólny
13.30 - 15.00 mgr M.Wróbel
SWF.WF.IFR.HIS 3
akcent zespołowe gry sportowe
mgr M.Rokowska
SWF.WF.IFR.HIS 1
akcent zespołowe gry sportowe
mgr M.Lubaś
SWF.WF.IFR.HIS 2
akcent zespołowe gry sportowe
15.00 - 16.30 mgr M.Rokowska
SWF.WSM.ISR.BDW 1
akcent zdrowy kręgosłup/stretching dla kobiet i mężczyzn

mgr K.Czepiel
SWF.WSM.ISR.BDW 2
akcent zdrowy kręgosłup/stretching dla kobiet i mężczyzn

mgr M.Wróbel
SWF.WSM.ISR.BDW 3
akcent zespołowe gry sportowe
16.30 - 18.00 mgr M.Matura
SWF.WF.IFA 1
gr. wf ogólny
mgr K.Czepiel
SWF.WF.IFA 2
gr. wf ogólny
mgr G.Janik
SWF.WSM.IR 3
gr. wf ogólny
18.00 - 19.30 Sekcja sportowa - AEROBIK SPORTOWY mgr M.Matura
SWF.UJ.SEKCJA.AS
mgr G.Janik
SWF.WSM.IFA 3
gr. wf ogólny
19.30 - 21.00 Sekcja sportowa - KOSZYKÓWKA KOBIET mgr D.Osoliński
SWF.UJ.SEKCJA.PK 1
Sekcja sportowa – PIŁKA SIATKOWA
SWF.UJ.SEKCJA.PS 1
21.00 - 22.30   Sekcja sportowa - PIŁKA SIATKOWA
SWF.UJ.SEKCJA.PS 2

 

  Pływalnia AGH /ul. Buszka 4/
06.30 - 07.15 Sekcja sportowa - PŁYWANIE KOBIET mgr M.Syryca
SWF.UJ.SEKCJA.PŁ 1
Sekcja sportowa - PŁYWANIE MĘŻCZYZN mgr D.Osoliński
SWF.UJ.SEKCJA.PŁ 2
07.15 - 08.00 mgr J.Świerczek, mgr M.Syryca, mgr D.Osoliński
SWF.UJ.PŁYWANIE 1, 15, 16
08.00 - 08.45 mgr J.Świerczek, mgr M.Syryca, mgr Z.Zając
SWF.UJ.PŁYWANIE 2, 17, 18
08.45 - 09.30 mgr J.Świerczek, mgr M.Syryca, mgr Z.Zając
SWF.UJ.PŁYWANIE 3, 19, 20
09.30 - 10.15 mgr Z.Zając zajęcia dla os. niepełnosprawnych
SWF.UJ.SPEC

 

  GIMNASTYKA KOREKCYJNA /sala "Słowianki" UJ/
10.45 - 11.30 SWF.UJ.KOREKCYJNA 5 mgr Z.Zając
11.30 - 12.15 SWF.UJ.KOREKCYJNA 6 mgr Z.Zając

 

  SIŁOWNIA SWFiS UJ /ul. Piastowska 26/
9.00 - 10.30 Siłownia dla kobiet i mężczyzn mgr L.Przewoźniak
SWF.UJ.SIŁOWNIA 5

sezon zimowy

19.15 - 20.45

Sekcja sportowa - WIOŚLARSKA mgr M.Stańczuk
SWF.UJ.SEKCJA.WE

 

  PRZYSTAŃ AZS-AWF /ul. Kościuszki 38/ (sezon letni)

17.00 - 18.30

Sekcja sportowa - WIOŚLARSKA mgr M.Stańczuk
SWF.UJ.SEKCJA.WE

Środa

K-kobiety / M-mężczyźni

  Hala SWFiS UJ Sala SWFiS UJ
07.30 - 9.00 mgr B.Gąsior
SWF.WZ.IEZ.ZAR 1
gr. wf ogólny
mgr E.Ślęzak
SWF.SMP 1
gr. wf ogólny
mgr L.Przewoźniak
SWF.SMP 2
akcent zespołowe gry sportowe
09.00 - 10.30 mgr B.Gąsior
SWF.WB.BIO 1
gr. wf ogólny
mgr E.Ślęzak
SWF.WB.BIO 2
gr. wf ogólny
mgr L.Przewoźniak
SWF.WB.BIO 5
akcent zespołowe gry sportowe
10.30 - 12.00 mgr B.Gąsior
SWF.WF.KJO 1
akcent zespołowe gry sportowe
mgr W.Jaroszek
SWF.WMI.IM 5
akcent zespołowe gry sportowe
mgr E.Ślęzak
SWF.UJ.FITNESS 10
akcent fitness
12.00 - 13.30 mgr M.Karelus
SWF.WFz.IS 1
akcent siatkówka
mgr D.Igielski
SWF.WFz.IS 1
akcent siatkówka
mgr W.Jaroszek
SWF.WF.KJO 2
akcent zespołowe gry sportowe
13.30 - 15.00 mgr M.Karelus
SWF.WF.IFR.ROM 1
akcent piłka nożna
mgr D.Igielski
SWF.WF.IFR.ROM 2
akcent piłka nożna
mgr W.Jaroszek
SWF.WZ.IFR.ROM 4
akcent zespołowe gry sportowe
15.00 - 16.30 mgr M.Karelus
SWF.WMI.II 3
akcent piłka nożna
mgr D.Igielski
SWF.WMI.II 6
akcent piłka nożna
mgr M.Włodek-Skowron
SWF.WH.IHS 3
gr. wf ogólny
16.30 - 18.00 mgr M.Włodek-Skowron
SWF.WMI.II 4
akcent zespołowe gry sportowe
mgr M.Lubaś
SWF.WMI.II 5
akcent zespołowe gry sportowe
mgr K.Cięszki
SWF.WSM.IE 1
akcent koszykówka
18.00 - 19.30 mgr S.Polański
SWF.WSM.IE 2
akcent siatkówka
mgr M.Lubaś
SWF.WSM.IE 3
akcent siatkówka
mgr K.Cięszki
SWF.WSM.IE 4
akcent zespołowe gry sportowe
19.30 - 21.00 Sekcja sportowa - NARCIARSTWO + SNOWBOARD mgr M.Lubaś
SWF.UJ.SEKCJA.NS
Sekcja sportowa – LEKKOATLETYKA mgr S.Polański (M), mgr G.Janik (K)
SWF.UJ.SEKCJA.LA
21.00 - 22.30

Sekcja sportowa – KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZNmgr K.Cięszki
SWF.UJ.SEKCJA.PK 2

Sekcja sportowa - KARATE mgr A.Stecki
SWF.UJ.SEKCJA.KA

 

  Pływalnia AGH /ul. Buszka 4/
6.30 - 7.15 Sekcja - PŁYWANIE KOBIET mgr M.Syryca
SWF.UJ.SEKCJA.PŁ 1
Sekcja - PŁYWANIE MĘŻCZYZN mgr D.Osoliński
SWF.UJ.SEKCJA.PŁ 2
7.15 - 8.00 mgr M.Syryca, mgr Z.Zając, mgr D.Osoliński
SWF.UJ.PŁYWANIE 4, 21, 22
8.00 - 8.45 mgr M.Syryca, mgr Z.Zając, mgr M.Stańczuk
SWF.UJ.PŁYWANIE 5, 23, 24
8.45 - 9.30 mgr M.Syryca, mgr Z.Zając, mgr M.Stańczuk
SWF.UJ.PŁYWANIE 6, 25, 26
9.30 - 10.15 mgr M.Syryca, mgr Z.Zając, mgr M.Stańczuk
SWF.UJ.PŁYWANIE 7, 27, 28

 

GIMNASTYKA KOREKCYJNA /sala "Słowianki" UJ/
07.30 - 08.15 SWF.UJ.KOREKCYJNA 7 - mgr M.Gawor
08.15 - 09.00 SWF.UJ.KOREKCYJNA 8 - mgr M.Gawor
09.00 - 09.45 SWF.UJ.KOREKCYJNA 9 - mgr M.Gawor
09.45 - 10.30 SWF.UJ.KOREKCYJNA 10 - mgr M.Gawor

 

  K.S. Bronowianka HALA /ul. Zarzecze 124/
20.00 - 21.30 Sekcja sportowa - TENIS STOŁOWY mgr M.Górowska-Kmieć
SWF.UJ.SEKCJA.TS

 

  K.S. Bronowianka KORTY /ul. Zarzecze 124/
10.30 - 12.00

tenis ziemny - mgr M.Wróbel
SWF.UJ.TENIS 1 gr. średniozaawansowana dla kobiet

12.00 - 13.30 tenis ziemny - mgr M.Wróbel
SWF.UJ.TENIS 2
gr. średniozaawansowana dla kobiet i mężczyzn 
13.30 - 15.00 Sekcja sportowa - TENIS ZIEMNY mgr M.Wróbel
SWF.UJ.SEKCJA.TZ

 

 
  TS WISŁA HALA /ul. Reymonta 22/
20.00 - 21.30 Sekcja sportowa - JUDO - mgr J.Limanówka
SWF.UJ.SEKCJA.J

Czwartek

K-kobiety / M-mężczyźni

  Hala SWFiS UJ Sala SWFiS UJ
07.30 - 9.00 mgr M.Karelus
SWF.WH.KJ 1
akcent zespołowe gry sportowe
mgr S.Polański
SWF.WH.KJ 2
akcent zespołowe gry sportowe
mgr B.Gąsior
SWF.WH.KJ 3
akcent siatkówka
09.00 - 10.30 mgr M.Karelus
SWF.WB.IG 1
akcent zespołowe gry sportowe
mgr S.Polański
SWF.WB.IG 2
akcent zespołowe gry sportowe
mgr B.Gąsior
SWF.WB.IG 3
akcent siatkówka
10.30 - 12.00 mgr M.Karelus
SWF.WZ.INB 1
akcent zespołowe gry sportowe
mgr K.Cięszki
SWF.WZ.INB 2
akcent zespołowe gry sportowe
mgr P.Nowacki
SWF.WZ.INB 3
akcent siatkówka
12.00 - 13.30 mgr M.Rokowska
SWF.WZ.IEZ.EKO 1
gr. wf ogólny
mgr M.Włodek-Skowron
SWF.WZ.IEZ.EKO 3
gr. wf ogólny
mgr K.Cięszki
SWF.WZ.IEZ.EKO 2
akcent koszykówka, siatkówka
13.30 - 15.00 mgr J.Limanówka
SWF.WFz.IP.PED 1
gr. wf ogólny
mgr M.Włodek-Skowron
SWF.WFz.IP.PED 2
gr. wf ogólny
mgr M.Rokowska
SWF.WP.PRA 11
wf ogólny
15.00 - 16.30 mgr M.Matura
SWF.UJ.FITNESS 11
akcent fitness
mgr K.Czepiel
SWF.UJ.FITNESS 12
akcent fitness
mgr J.Limanówka
SWF.WP.PRA 12
elementy samoobrony
16.30 - 18.00 mgr M.Matura
SWF.UJ.FITNESS 13
akcent fitness
mgr K.Czepiel
SWF.UJ.FITNESS 14
akcent fitness
 
18.00 - 19.30 Sekcja sportowa - AEROBIK SPORTOWY mgr M.Matura
SWF.UJ.SEKCJA.AS

mgr D.Osoliński

stud. anglojęzyczni
SWF.UJ.BA-IRAS 3

19.30 - 21.00 Sekcja sportowa - KOSZYKÓWKA KOBIET mgr D.Osoliński
SWF.UJ.SEKCJA.PK 1
Sekcja sport.– SIATKÓWKA KOBIET mgr M.Szczytowicz
SWF.UJ.SPS 1
21.00 - 22.30   Sekcja sportowa – SIATKÓWKA MĘŻCZYZN mgr M.Szczytowicz
SWF.UJ.SEKCJA.PS 2

 

  Pływalnia AGH /ul. Buszka 4/
06.30 - 07.15 Sekcja sportowa - PŁYWANIE KOBIET mgr M.Syryca
SWF.UJ.SEKCJA.PŁ 1
Sekcja sportowa - PŁYWANIE MĘŻCZYZN mgr D.Osoliński
SWF.UJ.SEKCJA.PŁ 2
07.15 - 08.00 mgr P.Nowacki, mgr M.Syryca, mgr D.Osoliński
SWF.UJ.PŁYWANIE 8, 29, 30
08.00 - 08.45 mgr P.Nowacki, mgr Z.Zając, mgr D.Osoliński
SWF.UJ.PŁYWANIE 9, 31, 32
08.45 - 09.30 mgr P.Nowacki, mgr Z.Zając, mgr D.Osoliński
SWF.UJ.PŁYWANIE 10, 33, 34

 

  K.S. Bronowianka /ul. Zarzecze 124/
7.30 - 9.00

PIŁKA NOŻNA
mgr W.Jaroszek
SWF.UJ.GRY.ZESP 3

PIŁKA NOŻNA
mgr D.Igielski
SWF.UJ.GRY.ZESP 4

9.00 - 10.30

PIŁKA NOŻNA
mgr W.Jaroszek
SWF.UJ.GRY.ZESP 5

PIŁKA NOŻNA
mgr D.Igielski
SWF.UJ.GRY.ZESP 6

 

  GIMNASTYKA KOREKCYJNA /sala "Słowianki" UJ/
10.00 - 10.45 SWF.UJ.KOREKCYJNA 11 mgr Z.Zając
10.45 - 11.30 SWF.UJ.KOREKCYJNA 12 mgr Z.Zając
11.30 - 12.15 SWF.UJ.KOREKCYJNA 13 mgr Z.Zając

 

  SIŁOWNIA SWFiS UJ /ul. Piastowska 26/
15.00 - 16.30 mgr J.Świerczek
SWF.UJ.SIŁOWNIA 7
16.30 - 18.00 mgr J.Świerczek
SWF.UJ.SIŁOWNIA 8
17.00 - 18.30 Sekcja sportowa - WIOŚLARSKA mgr M.Stańczuk
SWF.UJ.SEKCJA.WE - sem. zimowy
18.00 - 19.30 Sekcja sportowa - ATLETYKA mgr J.Świerczek
SWF.UJ.SEKCJA.ATL

 

  KS BRONOWIANKA HALA /ul. Zarzecze 124/
17.45 - 19.15 Sekcja sportowa - PIŁKA RĘCZNA KOBIET mgr S.Cenda
SWF.UJ.SEKCJA.PR 1 
19.15 - 20.45 Sekcja sportowa - PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN mgr S.Cenda
SWF.UJ.SEKCJA.PR 2
20.45 - 22.15 Sekcja sportowa - PIŁKA NOŻNA MĘŻCZYZN mgr D.Igielski
SWF.UJ.SEKCJA.PN 1

 

  PRZYSTAŃ AZS-AWF, /ul. Kościuszki 38/

sezon letni

06.00 - 07.30

Sekcja sportowa - WIOŚLARSKA mgr M.Stańczuk
SWF.UJ.SWE - sem. letni

Piątek

K-kobiety / M-mężczyźni

  Hala SWFiS UJ Sala SWFiS UJ
07.30 - 9.00 mgr M.Gawor SWF.WFAI.INF 1
wf ogólny
mgr M.Rokowska SWF.WFAI.INF 3
wf ogólny
09.00 - 10.30 mgr M.Rokowska SWF.WCH.CHE 1
akcent zdrowy kręgosłup
mgr M.Gawor SWF.WCH.CHE 2
akcent zdrowy kręgosłup
mgr M.Stańczuk SWF.WCH.CHE 3
wf ogólny
10.30 - 12.00 mgr M.Rokowska SWF.WSM.INP.POL 1
akcent zespopłowe gry sportowe
mgr M.Gawor SWF.WSM.INP.POL 3
akcent zespopłowe gry sportowe
mgr M.Stańczuk SWF.WSM.INP.POL 2
trening personalny
12.00 - 13.30 mgr M.Matura SWF.WSM.INP.SMI 1
wf ogólny
mgr M.Wróbel SWF.WSM.INP.SMI 2
wf ogólny
mgr J.Limanówka SWF.WFz.IS 3
elementy samoobrony
13.30 - 15.00 mgr M.Matura SWF.WSM.IR 1
zdrowy kręgosłup dla kobiet i mężczyzn
mgr K.Czepiel SWF.SWF.WSM.IR 4
zdrowy kręgosłup dla kobiet i mężczyzn
mgr J.Limanówka SWF.WSM.IR 2
wf ogólny kobiety
15.00 - 16.30 mgr M.Matura SWF.WF.IFG.GER 1
zdrowy kręgosłup kobiety
mgr K.Czepiel SWF.WF.IFG.GER 2
zdrowy kręgosłup kobiety
mgr Z.Zając SWF.WF.IFG.GER 3
wf ogólny kobiety
16.30 - 18.00 mgr Z.Zając SWF.WB.BIO 3
wf ogólny kobiety
mgr K.Czepiel SWF.WB.BIO 4
wf ogólny kobiety
mgr B.Gąsior SWF.WSM.IR 5
wf ogólny kobiety

 

  Pływalnia AGH /ul. Buszka 4/
06.30 - 07.15 Sekcja sportowa - PŁYWANIE KOBIET mgr M.Syryca SWF.UJ.SEKCJA.PŁ 1 Sekcja sportowa - PŁYWANIE MĘŻCZYZN mgr D.Osoliński SWF.UJ.SEKCJA.PŁ 2
07.15 - 08.00 mgr M.Syryca, mgr K.Cięszki, mgr D.Osoliński
SWF.UJ.PŁYWANIE 11, 35, 36
08.00 - 08.45 mgr K.Cięszki, mgr P.Nowacki, mgr M.Syryca
SWF.UJ.PŁYWANIE 12, 37, 38
08.45 - 09.30 mgr K.Cięszki, mgr P.Nowacki, mgr M.Syryca
SWF.UJ.PŁYWANIE 13, 39, 40
09.30 - 10.15 mgr K.Cięszki, mgr P.Nowacki, mgr M.Syryca
SWF.UJ.PŁYWANIE 14, 41, 42

 

  KS Bronowianka - HALA /ul. Zarzecze 124/
9.00 - 10.30 PIŁKA NOŻNA
mgr M.Karelus SWF.UJ.GRY.ZESP 1

PIŁKA NOŻNA
mgr D.Igielski
SWF.UJ.GRY.ZESP 2

10.30 - 12.00

PIŁKA NOŻNA
mgr M.Karelus SWF.UJ.GRY.ZESP 7

PIŁKA NOŻNA
mgr D.Igielski SWF.UJ.GRY.ZESP 8

 

  KS BRONOWIANKA KORTY /ul. Zarzecze 124/
8.45 - 10.15 TENIS ZIEMNY –
gr. początkująca dla kobiet mgr M. Wróbel SWF.UJ.TENIS 3
10.15 - 11.45 TENIS ZIEMNY –
gr. początkująca dla mężczyzn mgr M. Wróbel SWF.UJ.TENIS 4

 

  PRZYSTAŃ AZS-AWF, /ul. Kościuszki 38/

sezon letni

06.00 - 07.30

Sekcja sportowa - WIOŚLARSKA mgr M.Stańczuk SWF.UJ.SEKCJA.WE

 

SIŁOWNIA SWFiS UJ /ul. Piastowska 26/

sezon zimowy

06.15 - 07.45

Sekcja sportowa - WIOŚLARSKA mgr M.Stańczuk SWF.UJ.SEKCJA.WE

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Korzystanie z szatni przez studentów.

Użytkownicy obiektów SWFiS UJ mają możliwość korzystania z zamykanych na klucz szatni. Klucz do szatni wydawany jest po pobraniu od użytkownika kaucji zwrotnej w wysokości 10,00 zł (słownie złotych: dziesięć złotych 00/100). Zwrot kaucji następuje po oddaniu klucza. W przypadku utraty, uszkodzenia lub zniszczenia klucza kaucja nie podlega zwrotowi.

W szatniach dostępne są szafki depozytowe, których otwarcie/zamknięcie następuje przy użyciu monety 2,00 zł.