Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury pracowników dydaktycznych Studium WFiS UJ - semestr zimowy 2020/2021 - prosimy o kontakt z prowadzącymi on line

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

mgr Stanisław Cenda stanislaw.cenda@uj.edu.pl

         
mgr Krzysztof Cięszki k.cieszki@uj.edu.pl     19.30-20.30   10.30-11.30
mgr Karolina Czepiel karolina.czepiel@uj.edu.pl          
mgr Małgorzata Gawor malgorzata.gawor@uj.edu.pl 12.00-13.00       12.00-13.00
mgr Barbara Gąsior b.gasior@uj.edu.pl   8.00-9.00 17.00-18.00    
mgr Magdalena Górowska-Kmieć magdalena.gorowska-kmiec@uj.edu.pl 17.00-18.00
mgr Dariusz Igielski dariusz.igielski@uj.edu.pl     11.00-12.00   9.00-10.00
mgr Grzegorz Janik g.janik@uj.edu.pl   10.00-11.00      
mgr Wojciech Jaroszek wojciech.jaroszek@uj.edu.pl     11.00-12.00 9.00-10.00  
mgr Marcin Karelus marcin.karelus@uj.edu.pl     11.00-12.00   9.00-10.00
mgr Jacek Limanówka jacek.limanowka@uj.edu.pl

 

       
mgr Maciej Lubaś m.lubas@uj.edu.pl   11.00-12.00

17.00-18.00

   
mgr Milena Matura milena.matura@uj.edu.pl     8.00-9.00 8.00-9.00  
mgr Piotr Nowacki piotr.nowacki@uj.edu.pl          
mgr Dariusz Osoliński dariusz.osolinski@uj.edu.pl          
mgr Sławomir Polański slawomir.polanski@uj.edu.pl 15.30-16.30   15.30-16.30    
mgr Lesław Przewoźniak l.przewozniak@uj.edu.pl   9.00-10.00      
mgr Małgorzata Rokowska malgorzata.rokowska@uj.edu.pl

15.00-16.15

16.15-17.00      
mgr Mariusz Stańczuk mariusz.stanczuk@uj.edu.pl          
mgr Michał Syryca michal.syryca@uj.edu.pl   9.00-10.00     8.00-9.00
mgr Zenon Matras zenon.matras@uj.edu.pl   18.30-19.30   17.00-18.00  
mgr Ewelina Ślęzak ewelina.slezak@uj.edu.pl          
mgr Janusz Świerczek janusz.swierczek@uj.edu.pl          
mgr Magdalena Włodek-Skowron magdalena.wlodek-skowron@uj.edu.pl          
mgr Marcin Wróbel marcin.1.wrobel@uj.edu.pl 17.15-18.15   15.15-16.15    
mgr Zuzanna Zając zuzanna.zajac@uj.edu.pl 17.30-18.30     9.00-10.00  

.