Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury pracowników dydaktycznych Studium WFiS UJ w semestrze zimowym 2021/2022 - prosimy o kontakt on line

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

mgr Stanisław Cenda stanislaw.cenda@uj.edu.pl

       

 

mgr Krzysztof Cięszki k.cieszki@uj.edu.pl  

 

     
mgr Karolina Czepiel karolina.czepiel@uj.edu.pl          
mgr Małgorzata Gawor malgorzata.gawor@uj.edu.pl          
mgr Barbara Gąsior b.gasior@uj.edu.pl

 

       
mgr Magdalena Górowska-Kmieć magdalena.gorowska-kmiec@uj.edu.pl  
mgr Dariusz Igielski dariusz.igielski@uj.edu.pl          
mgr Grzegorz Janik g.janik@uj.edu.pl          
mgr Wojciech Jaroszek wojciech.jaroszek@uj.edu.pl          
mgr Marcin Karelus marcin.karelus@uj.edu.pl          
mgr Jacek Limanówka jacek.limanowka@uj.edu.pl

 

       
mgr Maciej Lubaś m.lubas@uj.edu.pl    

 

   
mgr Olga Klocek olga.klocek@uj.edu.pl  

 

     
mgr Piotr Nowacki piotr.nowacki@uj.edu.pl          
mgr Dariusz Osoliński dariusz.osolinski@uj.edu.pl          
mgr Sławomir Polański slawomir.polanski@uj.edu.pl          
mgr Lesław Przewoźniak l.przewozniak@uj.edu.pl          
mgr Małgorzata Rokowska malgorzata.rokowska@uj.edu.pl

 

       
mgr Mariusz Stańczuk mariusz.stanczuk@uj.edu.pl          
mgr Michał Syryca michal.syryca@uj.edu.pl          
mgr Zenon Matras zenon.matras@uj.edu.pl          
mgr Ewelina Ślęzak ewelina.slezak@uj.edu.pl          
mgr Janusz Świerczek janusz.swierczek@uj.edu.pl          
mgr Magdalena Włodek-Skowron magdalena.wlodek-skowron@uj.edu.pl          
mgr Marcin Wróbel marcin.1.wrobel@uj.edu.pl          
mgr Zuzanna Zając zuzanna.zajac@uj.edu.pl          

.