Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury pracowników dydaktycznych Studium WFiS UJ w okresie wakacyjnym - prosimy o kontakt on line

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

mgr Stanisław Cenda stanislaw.cenda@uj.edu.pl

         
mgr Krzysztof Cięszki k.cieszki@uj.edu.pl  

9.00-10.00 6,13,20.07

14,21,28.09

 

     
mgr Karolina Czepiel karolina.czepiel@uj.edu.pl 9.00-11.00 12.07, 20.09, 27.09        
mgr Małgorzata Gawor malgorzata.gawor@uj.edu.pl 12.00-14.00 13.09,20.09,27.09        
mgr Barbara Gąsior b.gasior@uj.edu.pl

9.00-10.00

6.08, 10.09, 17.09, 24.09

       
mgr Magdalena Górowska-Kmieć magdalena.gorowska-kmiec@uj.edu.pl  
mgr Dariusz Igielski dariusz.igielski@uj.edu.pl 8.00-9.00 12.07, 13.09        
mgr Grzegorz Janik g.janik@uj.edu.pl   10.00-11.00 3,10,17,24,31.07,7,14,21,28.09      
mgr Wojciech Jaroszek wojciech.jaroszek@uj.edu.pl          
mgr Marcin Karelus marcin.karelus@uj.edu.pl 9.00-11.00 12.07, 19.07, 20.09, 27.09        
mgr Jacek Limanówka jacek.limanowka@uj.edu.pl

 

      9.00-10.00 16.07,23.07,30.07,20.08,27.08,3.09,10.09,17.09,24.09,27.08
mgr Maciej Lubaś m.lubas@uj.edu.pl 8.00-9.00 12.07, 6.09, 13.09  

 

   
mgr Olga Klocek olga.klocek@uj.edu.pl  

9.00-10.00 31.08, 7.09, 14.09, 21.09, 28.09

 

9.30-10.30 14.07, 21.07, 28.07, 11.08    
mgr Piotr Nowacki piotr.nowacki@uj.edu.pl          
mgr Dariusz Osoliński dariusz.osolinski@uj.edu.pl   20,27.07,31.08,7,14,21,28.09   22,29.07,2,9,16,23,30.09  
mgr Sławomir Polański slawomir.polanski@uj.edu.pl          
mgr Lesław Przewoźniak l.przewozniak@uj.edu.pl          
mgr Małgorzata Rokowska malgorzata.rokowska@uj.edu.pl

 

       
mgr Mariusz Stańczuk mariusz.stanczuk@uj.edu.pl 8.00-10.00 20.09,27.09        
mgr Michał Syryca michal.syryca@uj.edu.pl         10.00-12.00 9.07 16.07 
mgr Zenon Matras zenon.matras@uj.edu.pl         16.00-17.00 17.09, 24.09
mgr Ewelina Ślęzak ewelina.slezak@uj.edu.pl 8.00-9.00 30.07,6.08,13.08,20.08,27.08        
mgr Janusz Świerczek janusz.swierczek@uj.edu.pl   9.00-10.00 31.08,7.09,14.09,21.09,28.09      
mgr Magdalena Włodek-Skowron magdalena.wlodek-skowron@uj.edu.pl 10.00 - 10.30 5.07, 16.08,23.08,30.08,6.09,13.09,20.09,27.09        
mgr Marcin Wróbel marcin.1.wrobel@uj.edu.pl 11.00-12.00 26.07,2.08,9.08,20.09,27.09        
mgr Zuzanna Zając zuzanna.zajac@uj.edu.pl          

.