Osiągnięcia sekcji Karate Kyokushin w roku akademickim 2016/2017

Cztery medale zawodników i zawodniczek sekcji karate kyokushin SWFiS Uniwersytetu Jagiellońskiego na MISTRZOSTWACH MAKROREGIONU POŁUDNIOWEGO KYOKUSHIN KARATE- PRZEWORSK 12.03.2017

Cztery medale zawodników i zawodniczek sekcji karate kyokushin SWFiS Uniwersytetu Jagiellońskiego na MISTRZOSTWACH MAKROREGIONU POŁUDNIOWEGO KYOKUSHIN KARATE- PRZEWORSK 12.03.2017

12 marca 2017 odbyły się w MOSiR w Przeworsku Mistrzostwa Makroregionu Południowego  Kyokushin Karate z udziałem 270 zawodników reprezentujących 31 ośrodków. Otwarcia Mistrzostw dokonał Burmistrz Miasta Przeworska. Sędzią głównym był  shihan Andrzej Drewniak a sędzią technicznym shihan Roman Wożniak.

Złoty medal w kata zdobyła Ania Lisowska, srebrny medal w kumite kobiet +65 kg Natalia Kurowska, brązowy medal w kumite kobiet -60 kg Agata Orkisz, brązowy medal w kumite mężczyzn +80 kg Filip Trybek.

Gratulujemy.

Od lewej Marta Gryzło, Agata Orkisz brązowy medal w kumite kobiet, Klaudia Krocz, Natalia Kurowska srebrny medal w kumite kobiet, Filip Trybek brązowy medal w kumite mężczyzn.