Regaty o Puchar Rektora UJ 2019

W tegorocznej edycji regat w Krakowie, dnia 11 maja wzięły udział osady: Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Wrocławskiego, Akademii Górniczo-Hutniczej, Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dwa srebrne medale naszych ósemek wioślarskich (kobiecej i męskiej) podczas Regat o Puchar Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W ósemkach kobiet zwyciężyła Akademia Górniczo-Hutnicza, uzyskując też najszybszy czas regat.

Nasza załoga w składzie: sternik Michał Myszka, Julia Styla, Gabriela Kapiszka, Paula Wydrych, Hanna Król, Veranika Lemianouskaya, Brygida Czartoryska, Pamela Fornal zajęła drugie miejsce.

U Panów po zaciętej walce do ostatnich metrów zwyciężyła osada Politechniki Wrocławskiej nad osadą Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do zwycięzców tego finału należy również najszybszy czas regat.

Skład ósemki męskiej UJ: sternik Paula Wydrych, Michał Myszka, Arkadiusz Babecki, Mirosław Gotfryd, Grzegorz Kasparek, Jan Mizerski, Thomas Czempik, Antoni Liśkiewicz, Mariusz Stańczuk.

Gratulujemy zawodnikom a kibicom dziękujemy za mocny doping!!!