Pomiń baner

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Puchar Rektora UŚ

Miniony weekend okazał się szczęśliwy dla sekcji aerobiku sportowego.

Zawodniczki KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego podczas III Pucharu Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zaprezentowały się bardzo dobrze.

Nasza reprezentacja w 10 osobowym składzie wywalczyła III miejsce w klasyfikacji generalnej wśród 6-ciu startujących uczelni.

Indywidualnie po srebrne medale 🥈🥈 sięgnęły zawodniczki startujące w kategorii team:

Anna Szary, Weronika Skowronek, Martyna Klasa, Wiktoria Adamczyk, Emilia Witek, Sofiia Melnyk i Violetta Shmihel

oraz Alicja Gąska i Nikol Pechen rywalizujące w duetach

W klasyfikacji solistek Evgenia Korzun, pokonała 10 zawodniczek i ustąpiła trzem, by finalnie uplasować się na 4. pozycji zaraz za podium.

Już za kilka dni przed dziewczynami największy sprawdzian, czyli starty na Akademickich Mistrzostwach Polski w Łodzi.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.