Archiwum wydarzeń

Akademickie Mistrzostwa Małopolski w pływaniu.

Kwiecień to dla naszej drużyny pływaków czas wielu sukcesów i powodów do dumy. Już podczas II rzutu Akademickich Mistrzostw Małopolski, który odbył się 7 kwietnia na basenie AWF, nasi reprezentanci pokazali naprawdę wysoki poziom.
więcej o Akademickie Mistrzostwa Małopolski w pływaniu.

Bieg charytatywny - Informacja dla studentów UJ

Uczestnicząc w biegu charytatywnym BohateRun na kampusie UJ organizowanym przez: Sport All In UJ i All In UJ, który odbędzie się12 maja można zaliczyć 1 obecność na zajęciach wychowania fizycznego.
więcej o Bieg charytatywny - Informacja dla studentów UJ

Drużyna kobiet KU AZS UJ zdobyła brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym!
więcej o Brązowy medal drużyny kobiet w Akademickich Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym.