Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nauczyciele Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ

  Prowadzone zajęcia
dr hab. Mariusz Ozimek trener lekkoatletyki, menadżer sportu, trener personalny, instruktor m.in. pływania, piłki ręcznej, piłki nożnej, nordic walking, narciarstwa, sternik motorowodny
st. wykład. mgr Stanisław Cenda trener piłki ręcznej,
instruktor narciarstwa zjazdowego
st. wykład. mgr Krzysztof Cięszki trener koszykówki
inst. mgr Karolina Czepiel instruktor fitness
st. wykład. mgr Małgorzata Gawor trener koszykówki,
instruktor pilates,
mgr rehabilitacji ruchowej
st. wykład. mgr Barbara Gąsior trener gimnastyki sportowej,
instruktor aerobiku,
instruktor pływania
inst. mgr Magdalena Górowska-Kmieć trener tenisa stołowego
inst. mgr Dariusz Igielski instruktor piłki nożnej,
instruktor narciarstwa alpejskiego,
instruktor tenisa ziemnego
wykład. mgr Jacek Majka trener lekkoatletyki, instruktor piłki nożnej , instruktor piłki ręcznej, insportu sportu osób z niepełnosprawnościami, menadżer sportu
st. wykład. mgr Wojciech Jaroszek instruktor piłki nożnej,
instruktor piłki siatkowej,
instruktor piłki ręcznej
st. wykład. mgr Marcin Karelus trener piłki nożnej,
instruktor pływania
instr. mgr Jacek Limanówka trener judo
st. wykład. mgr Maciej Lubaś trener I kl. narciarstwa alpejskiego,
instruktor tenisa ziemnego,
piłki siatkowej,
piłki ręcznej,
pływania
inst. mgr Milena Matura trener II kl. gimnastyki sportowej,
instruktor fitness,
instruktor aerobiku sportowego,
instruktor gimnastyki korekcyjnej
inst. mgr Michał Myszka instruktur wioślarstwa
st. wykład. mgr Dariusz Osoliński trener koszykówki,
trener pływania
wykład. mgr Sławomir Polański trener lekkoatletyki
instruktor pływania,
koszykówki,
gimnastyki sportowej,
piłki siatkowej,
kulturystyki,
TRX
instr. mgr Olga Klocek trener siatkówki
wykład. mgr Małgorzata Rokowska trener lekkoatletyki,
instruktor fitness,
pływania,
nordic walking,
kurs korekcji wadpostawy
inst. mgr Mariusz Stańczuk instruktur wioślarstwa,
instruktor wioślarstwa,
pływania,
kulturystyki,
zajęć grupowych TRX,
indoor cycling,
Less Mils CXWORX
st. wykład. mgr Michał Syryca trener I kl. pływania,
instruktor rekreacji ruchowej /spec. koszykówka, piłka siatkowa/
   
st. wykład. mgr Ewelina Ślęzak instruktor gimnastyki,
fitness,
żeglarstwa
st. wykład. mgr Janusz Świerczek instruktor kulturystyki,
instruktor pływania,
instruktor żeglarstwa
wykład. mgr Magdalena Włodek-Skowron nauczyciel wychowania fizycznego,
trener wioślarstwa,
instruktor fitness,
instruktor pływania,
instruktor narciarstwa alpejskiego,
tyflopedagog
wykład. mgr Marcin Wróbel trener tenisa
st. wykład. mgr Zuzanna Zając trener pływania,
instruktor piłki siatkowej,
instruktor rekreacji ruchowej /spec. fitness, narciarstwo/